Konum : Anasayfa Mitsubishi Heavy Klima

En Yeni Mitsubishi Klimalar

Left direction
Mitsubishi FDU 250 VSVD (F) Klima
Mitsubishi FDU 250 VSVD (F) Klima
Mitsubishi SRK 50 ZJ-S Klima
Mitsubishi SRK 50 ZJ-S Klima
Mitsubishi SCM 80 ZG-S Klima
Mitsubishi SCM 80 ZG-S Klima
Mitsubishi FDF 71 VNXVD Klima
Mitsubishi FDF 71 VNXVD Klima
Mitsubishi SKM 35 ZG-S Klima
Mitsubishi SKM 35 ZG-S Klima
Mitsubishi SCM 45 ZG-S Klima
Mitsubishi SCM 45 ZG-S Klima
Right direction

Mitsubishi Heavy Klima iklimsa Mitsubishi Heavy Klimalar

Mitsubishi Heavy Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Mitsubishi heavy klimalar Türkiye distribütörü iklimsa güvencesiyle 25 yıldır türkiye pazarında müşterilerine en üst seviye konfor sağlamaktadır. Japonya’nın büyük sanayi kuruluşları arasında olan Mitsubishi Heavy Industries, Uzun yıllardır Türkiye’de yürüttüğü çalışmalarını iklimsa'nın deneyimli satış kadrosu, yaygın yetkili bayi ve satış sonrası servis hizmet ağı ile hız kazandırmış, kendisine yeni hedefler belirlemiştir.

Mitsubishi Heavy üstün teknolojisi ile güvenli ve düşük enerji tüketimi ile verimli. Kalitesi ve sağlamlığı ile dünya çapında tercih edilen marka Mitsubishi Heavy klima. Tavan Tipi, Kaset Tipi, Kanallı Tip gibi farklı Ticari Klima modelleriyle ihtiyacınıza en uygun çözümleri iklimsa iklim plus klima ile size sunmaktadır.

Mitsubishi Heavy Klimalar doğaya karşı son derece duyarlıdır. Yeni Inverter serisi tüm Klimalarda RoHS standartlarına uygun kurşunsuz lehim ve ozon tüketme katsayısı sıfır R410A gazı kullanılmaktadır. Ayrıca dışarıdaki havanın size en sağlıklı ve serinletici yoldan ulaşmasını sağlar. iklimsa güvencesiyle Mitsubishi klima modellerini görmek ve teknik detay bilgisi ve fiyatlar hakkında bilgi almak için müştesi temsilçimizi arayabilirsiniz.

 

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr